Destek Yükünlülükerimiz

Hosting firmassı olarak taahhüt ettiğimiz Destek seviyelerini inceleyin.

Sayın Müşterimiz, lütfen destek talebinizi oluşturmadan önce; "Destek Yükümlülükleri" bölümünü gözden geçirin.

 

-Hosting firması olarak bizim destek yükümlülüğümüz Hosting/Sunucu problemlerinde geçerlidir, ancak yine de müşteri memnuniyeti adına; insiyatif kullanarak yazılımsal problemlerinizde de; sorunu "Nezaket" çerçevesi içinde ilettiğiniz takdirde yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

-Yaşadığınız problemin cevabı bilgi bankamızda yer alabilir. Lütfen talep oluşturmadan önce bilgi bankamızı ziyaret edin.

 

-Kesinlikle talebinizi DOĞRU BİRİME iletin. Teknik bir konuyu muhasebeye iletirseniz, talebiniz önce Muhasebeye gider, muhasebe tarafından Teknik'e yönlendirilir ve daha sonra dönüş yapılır. Bu işlem ise dönüş süresini önemli ölçüde yavaşlatır. Lütfen, sadece ilgili birime talep açın.

 

-Taşıma talebi oluştururken, lütfen karşınıza çıkan Pop-up penceresinden karşı hosting'in bilgilerini yazın ve mesajı kriptolamadan göndermeyin.

 

-Tüm Destek ekibimiz, size saygı ve nezaket çerçevesi kapsamında; sürekli olarak hizmet vermektedir. Sizden de, sorununuzu iletirken personellerimize bu şekilde davranmanızı önemle rica ederiz. Küfür, argo, rencide edici söz ve benzeri davranışlar karşısında destek talebiniz yanıt verilmeden kapatılacaktır. Ailevi değerlere küfür gibi durumlarda, destek yetkilimizin; adınıza veya firmanız adına gerekli yasal işlemleri başlatma hakkı doğacaktır.

 

-Normalde 1-2 dakika olan destek yanıt süremiz; COVİD-19 Sürecinde 5-10 dakikaya kadar çıkmıştır. Ancak bu hızın, neredeyse diğer tüm hosting firmalarının normal destek sürelerinden dahi daha hızlı olduğunu unutmayın.

Müşterilerimiz bizi seviyor

Hizmetimizden ve desteğimizden mutlu olan, sektöründe ve piyasada lider bir çok müşterimizin yorumunu aşağıda görebilirsiniz.

Görüşünü Bildir
Ekrem Coşkun Döner

Web sitemizdeki siparişleri kolayca alabilmek, müşterilerimizi uzun uzadıya yükleme süreleriyle bekletmemek için Hosting hizmetimizi Zip Yazılım'dan alıyoruz.

BTC Türk

Uİ/UX Frontend, Backend, Mobil uygulama Tasarım çalışmalarımızla ilgili olarak Zip Yazılım'dan hizmet ve destek almaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kale Kilit

Kale Kilit olarak, günde Yüzbinlerce tekil kullanıcıdan ziyaret alıyoruz. Bu ziyaret oranını karşılamak için sunucu hizmetini Zip Yazılım'dan alıyoruz.

Sipay

Türkiye'de faaliyet gösteren, lisanslı Elektronik Ödeme Kuruluşu Olarak SSL (Secure Sockets Layer) Sertifikamızı sürekli olarak Zip Yazılım'dan satın almaktayız.

Miui Türkiye

Xiaomi Resmi Fan Sayfası Miui 'ya hem Forum ziyareti, hem alışveriş amacıyla on binlerce ziyaretçi giriş yapıyor. Zip Yazılım VDS'leri ile ziyaretçileri hızlıca karşılıyoruz.