Güvenlik Önerileri

Dolandırıcılık veya Phishing Mağduru olmamak için Güvenlik Önerilerimizi okuyun.

Sayın Müşterilerimiz,  Firmamız, sahtecilikle itinayla mücadele etmektedir. Sizin de, bu sitelere karşı dikkatli olmanız kişisel verilerinizin güvenliği açısından önemlidir.

1. Alan adları
Lütfen, Zip Yazılım'a bu alan adları ile giriş yaptığınızdan emin olun. Bu alan adları dışındaki alan adları firmamıza ait değildir.
-Ana Alan adımız: zip.net.tr
-zipyazilim.com
-zipyazılım.com (türkçe karakter)
-zipyazilim.net
-zipyazilim.xyz
-zpyzl.com
-zipdemo.xyz

2. Güvenlik Sertifikası
Giriş yaptığınız sitenin sol üstünde tarayıcınız tarafından gösterilen "Güvenli" ikonunun olduğundan ve üzerine tıkladığınızda Güvenlik sertifikasının Sectigo RSA Domain adlı sağlayıcı tarafından verildiğinden emin olun. Eğer güvenli değil ikonunu görürseniz veya sertifikanın R3 gibi ücretsiz sağlayıcılar tarafından verildiğini görürseniz lütfen işlem yapmayınız.

3. Cep Onay aktivasyonu
Lütfen Zip Panel'e giriş yaptıktan sonra Zip Yazılım > Tercihler > Cep Onay bölümünden Cep Onay hizmetimizi aktif ediniz. Bu şekilde farklı bir cihazdan hesabınıza giriş yapıldığında otomatik olarak Cep telefonunuza SMS ile doğrulama kodu gönderilecektir. Bu kod tarafınızca sağlanmadan hesabınıza erişim mümkün olmayacaktır.

4. Parola Güncelliği
Parolanızı; Botların ve insanların tahmin edemeyeceği (12345678 gibi şifreler kullanmayınız.) biçimde maksimum 6 ayda bir güncellemenizi öneririz. Ayrıca Hosting hizmetiniz varsa Hosting hizmetinizin de parolasını sürekli güncellemenizi öneririz.

5. Güvenlik Kayıtları
Zip Panel üzerinden Güvenlik Kayıtlarınızı incelemenizi öneririz. Sizin tarafınızdan gerçekleştirilmeyen bir hizmet tespit ederseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

6. İP Kontrolü
Zip Panel'in en altında Son giriş tarihinizi ve İP Adresinizi görebilirsiniz. Size ait olmayan bir İP'den giriş yapıldıysa veya son giriş tarihinde giriş yapmadıysanız bize ulaşabilirsiniz.

Pishing amaçlı sahte siteler tespit ettiğiniz durumda bizimle 0850 850 2378 Çağrı merkezinden acilen iletişim kurmanızı rica ederiz. Pishing sitelerine hesap bilgilerinizi paylaştığınızda ve maddi/manevi herhangi bir kaybınız olduğunda AHL Teknoloji ve Ticaret AŞ herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Müşterilerimiz bizi seviyor

Hizmetimizden ve desteğimizden mutlu olan, sektöründe ve piyasada lider bir çok müşterimizin yorumunu aşağıda görebilirsiniz.

Görüşünü Bildir
Ekrem Coşkun Döner

Web sitemizdeki siparişleri kolayca alabilmek, müşterilerimizi uzun uzadıya yükleme süreleriyle bekletmemek için Hosting hizmetimizi Zip Yazılım'dan alıyoruz.

BTC Türk

Uİ/UX Frontend, Backend, Mobil uygulama Tasarım çalışmalarımızla ilgili olarak Zip Yazılım'dan hizmet ve destek almaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kale Kilit

Kale Kilit olarak, günde Yüzbinlerce tekil kullanıcıdan ziyaret alıyoruz. Bu ziyaret oranını karşılamak için sunucu hizmetini Zip Yazılım'dan alıyoruz.

Sipay

Türkiye'de faaliyet gösteren, lisanslı Elektronik Ödeme Kuruluşu Olarak SSL (Secure Sockets Layer) Sertifikamızı sürekli olarak Zip Yazılım'dan satın almaktayız.

Miui Türkiye

Xiaomi Resmi Fan Sayfası Miui 'ya hem Forum ziyareti, hem alışveriş amacıyla on binlerce ziyaretçi giriş yapıyor. Zip Yazılım VDS'leri ile ziyaretçileri hızlıca karşılıyoruz.