İade Şartları

İade edebileceğiniz ürün/hizmetler ve iade süreleri Hakkında detaylı bilgi.

AHL Teknoloji ve Ticaret AŞ ("Zip Yazılım") olarak, müşteri memnuniyetini en üstte tutmayı birincil ilke olarak belirlemiş bir şirketiz. 

Zip Yazılım, binlerce kullanıcıya; onlarca kategoride hizmet veriyor olsa da, bazı müşterilerinin talebini karşılayamıyor olabilir. %100 oranında bir memnuniyet, 1000+ müşteriye hizmet sunan hiçbir şirkette "mümkün değildir". 

Bu sebeple, Zip Yazılım olarak; müşterilerimize sunabileceğimiz kapasite doğrultusunda iade olanağı sunuyoruz.

İade talep edebileceğiniz hizmetler:

 1. Web Hosting hizmetleri,
 2. Alan adınıza lisanslanan yazılım hizmetleri,
 3. Wordpress Hosting,
 4. Sürükle Site Sihirbazı,
 5. e-Posta pazarlama,
 6. Kurumsal e-Posta,
 7. E-mail hosting,
 8. Alan adı. *

Yukarıdaki tüm ürünlerde 24 Saat boyunca iade garantiniz bulunmaktadır, siparişinizi; aktif olduğu andan itibaren, 24 saat içinde iptal ederek para iadesi alabilirsiniz.

*Alan adı hizmetlerinde iade garantisi bulunmamaktadır. İşleminiz, gerekli görüldüğü takdirde ve firmamızın insiyatifine bağlı olarak gerçekleştirilir. Alan adı hizmetlerinde, firmamız tarafınıza iadesinin gerçekleştirilemediği bilgisini sunma hakkına sahiptir. Zaten, Zip Yazılım haricinde hiçbir firma Alan adı hizmetinde iade garantisi sunmamaktadır. Lütfen alan adı satın alırken, satın aldığınız hizmetten emin olunuz.

Para iadesi talebiniz, kredi kartları ve havale için anında ödeme kuruluşuna sistem tarafından iletilir. Ödeme kuruluşu, ortalama olarak 5-10 dakika içinde iadenizi bankanıza iletir, sonraki süreç bankanız ile sizin ("müşteri") aranızdadır.

Papara QR Kod ile yapılan ödemelerde, iadeniz muhasebe departmanı tarafından 24 saat içinde, ödeme yapmış olduğunuz Papara kart/hesaba iade edilir. Papara Kart veya Hesapta yeterli para transfer limiti bulunmuyorsa ücret farklı bir hesaba transfer edilmez. Tarafınıza bilgi aktarılır, tutar Zip Yazılım bakiyesi olarak tanımlanır. Hesabınızdaki limit sıfırlandığında, bakiyenizden düşülerek Papara hesabınıza transfer edilir.

Bu gibi durumlar müşteri sorumluluğu ve takibi gerektirir. İlgili işlemi takip ederek, tarafımıza bilgi vermek yükümlülüğünüzdür.

Bununla birlikte, zorunlu piyasa koşulları veya kötüye kullanımın engellenmesi adına bazı hizmetlerde iade kabul edilemez, teklif dahi edilemez. Müşteri, bu hizmetleri satın alırken bu koşulları okuyarak anladığını ve onay verdiğini peşinen beyan eder.

İade talep edemeyeceğiniz hizmetler:

 1.  Alan adı transfer işlemi,
 2. Modül gibi iade sonrası kullanımı engellenemeyecek hizmetler,
 3. Zip Ticaret (Kurulum ve SSL Satın alımı gerektirdiği için.),
 4. Reseller Hosting (Kurulum gerektirdiği için.),
 5. Tüm sunucu hizmetleri (Kurulum gerektirdiği için),
 6. Tüm SSL Sertifikaları,
 7. Uğraş veya maddi harcama gerektiren tüm diğer hizmetler.

Bu hizmetler için "İptal" talebi iletilebilir, ancak iadesi hiçbir şekilde yapılmaz. İptal talebi iletildikten sonra, talebiniz ilgili birimimiz tarafından çağrı merkezi araması ile sesli onayınız alınarak gerçekleştirilir, iptal işlemi sonrası tüm verileriniz firmamızdan silinir ve bu işlem asla geri alınamaz.

*Zip Yazılım'ın, iptal talebinize istinaden; sizden onay almadan siparişinizi iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptal talebinizi deneme amaçlı veya emin olmadığınız durumlarda KESİNLİKLE göndermeyiniz.

İade garantimiz, her zaman ilk hizmet için geçerlidir. Örneğin, Zip Yazılım'dan ikincil bir hizmet satın alırsanız; iade garantisi hakkınız düşer. Çünkü bu; hizmetlerimizden memnun olduğunuzu ve alışveriş (Ticaret)'e devam ettiğinizi gösterir.

Müşterilerimiz bizi seviyor

Hizmetimizden ve desteğimizden mutlu olan, sektöründe ve piyasada lider bir çok müşterimizin yorumunu aşağıda görebilirsiniz.

Görüşünü Bildir
Ekrem Coşkun Döner

Web sitemizdeki siparişleri kolayca alabilmek, müşterilerimizi uzun uzadıya yükleme süreleriyle bekletmemek için Hosting hizmetimizi Zip Yazılım'dan alıyoruz.

BTC Türk

Uİ/UX Frontend, Backend, Mobil uygulama Tasarım çalışmalarımızla ilgili olarak Zip Yazılım'dan hizmet ve destek almaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kale Kilit

Kale Kilit olarak, günde Yüzbinlerce tekil kullanıcıdan ziyaret alıyoruz. Bu ziyaret oranını karşılamak için sunucu hizmetini Zip Yazılım'dan alıyoruz.

Sipay

Türkiye'de faaliyet gösteren, lisanslı Elektronik Ödeme Kuruluşu Olarak SSL (Secure Sockets Layer) Sertifikamızı sürekli olarak Zip Yazılım'dan satın almaktayız.

Miui Türkiye

Xiaomi Resmi Fan Sayfası Miui 'ya hem Forum ziyareti, hem alışveriş amacıyla on binlerce ziyaretçi giriş yapıyor. Zip Yazılım VDS'leri ile ziyaretçileri hızlıca karşılıyoruz.