logo
. . .

Size uygun reseller paketini seçin

Profesyonel Reseller paketlerimizden size uygun olanı seçin, size hangisi uygunsa aylık, 6 aylık veya yıllık paketlerde seçim yapın.

Popüler
Advanced
99,90₺ /ay
 • Limitsiz Disk alanı
 • Limitsiz Aylık Trafik
 • 20 Adet Websitesi Limiti
 • Sınırsız Kurumsal E-Posta hesabı
 • Sınırsız MYSQL Veritabanı
 • JETBACKUP (Yeni)
 • Limitsiz Alt Özellikler
 • Sınırsız Subdomain Limiti
 • Haftalık Ücretsiz yedekleme
 • 7/24 Hızlı Destek
 • WHM Kontrol Paneli
 • LiteSpeed - Cloudlinux
 • Anında Aktif
 • %20 CPU İzni
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Özel SPAM Filtresi
 • DDOS Koruması
 • LSCache - Jet
Satın Al

Neden Zip Yazılım'ı tercih etmelisiniz?

Müşteri çözümü odaklı ekibimiz ve güçlü network altyapımız ile size en iyi şekilde hizmet sunmamız, en önemli etkenlerden biridir.

100% Erişim

Sitenizde, herhangi bir kesinti olması çok zor. Hatta hiç kesinti yaşamayacaksınız diyebiliriz.

7/24 Teknik Destek

Pek ihtiyacınız olmayacak, ama olursa diye 7 Gün 24 Saat size destek vermek için buradayız.

DDoS Koruması

Tüm paketlerimizin yanında ücretsiz DDoS Koruma sistemi paketinize yüklü olarak gelmektedir.

On binlerin Tercihi

Bunun haricinde, bir çok özelliğimiz var ki; On binlerce müşterimiz bizi tercih ediyor.

En iyi hizmet için çalışıyoruz

Aşağıda göreceğiniz bütün hizmet ve özellikler, satın alacağınız tüm hosting planlarımızda ücretsiz olarak gelir.

Özel Kontrol paneli

Hem müşteri panelimiz, hem CPanel'imiz kullanım açısından en kolay yönetilebilecek stildedir. Hatta isterseniz, Cpanel tasarım ve renklerini zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

%99 Memnuniyet Garantisi

Satın aldığınız pakette, taahhüt etmediğimiz bir şey görür veya taahhüt ettiğimiz bir özelliği göremezseniz; Satın almış olduğunuz Hosting paketinizi,3 gün içinde iade edebilirsiniz.

Tek Tıkla Yükleyin

Uzun uğraşlara gerek yok. Opencart, Joomla, Wordpress, Prestashop ve diğer tüm hazır uygulamaları tek tıkla Hosting paketinize bir uygulama yüklermiş gibi yükleyebilirsiniz..

100% Kullanım Garantisi

%100'lük kullanım garantisi veriyoruz, çünkü bir problem olduğunda otomatik olarak sitenizi bir çok farklı bölgede yer alan diğer veri merkezine hızlıca ve ücretsiz olarak taşıyoruz.

LiteSpeed

LiteSpeed ile web siteniz her zaman olduğundan daha hızlı açılacaktır. Satın aldığınız hosting paketinde, firmamız Litespeed kullandığından otomatik olarak LiteSpeed Modülü yüklü olacaktır.

7/24 Hızlı Destek

İhtiyacınız olduğu takdirde, Deneyimli ve konusunda uzman Destek ekibimiz 7 Gün 24 Saat size destek vermek için Çözüm Merkezi, Mail ve Çağrı merkezi desteği'nde hazır bekliyorlar.

7/24 Uzman Destek Ekibiyle Destek Hizmeti

Uzman destek ekibimiz, 7 gün 24 saat; bir çok kanaldan size destek sunmaktadır. Formaliteden değil, gerçekten 7/24 hizmet sunulmakta olup; gece saatlerindeki mesajlarınıza dahi ortalama 3-5 dakika içinde dönüş yapılmaktadır.

server room

Sık Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan soruları aşağıda yanıtladık. Hala aklınıza takılan bir şey varsa, bize hemen ulaşabilirsiniz.

Reseller hosting paketlerini genelde web tasarım ajansları, webmasterlar müşterilerine hizmet vermek amacı ile kullanır. Bayi Hosting olarak da bilinir. Müşterilerinize Hosting satışı yapabilir, Müşterilerinize özel hosting paketi açabilir, kaynaklarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Yönetilmesi tek kontrol paneli üzerinden gerçekleştirilir ve oldukça basittir.

Reseller Hosting, müşterilerine Hosting satışı yapan müşterilerimiz tarafından tercih edilir. Müşterilerinize özel hesap açabilir, disk, site, e-posta vb. limiti belirleyebilirsiniz. Ancak Web hosting tercih ederseniz sadece bir web sitesi barındırabilirsiniz. Web hosting'de ayrı paketler olmadığı için tek kullanıcı tüm panele erişebilir. Ayrı kullanıcı adı, parola vb. belirleyemezsiniz.

Tabi ki, siparişinizi verdikten sonra bir çözüm merkezi talebi açmanız yeterli. Ekibimiz kısa süre içinde tüm paketlerinizi hiçbir veri kaybı olmadan Zip Yazılım'a taşıyacaktır.

Reseller hosting hizmetini birden fazla web hosting hesabınız var ise, birden fazla siteniz var ve müşterilerinize hizmet veriyorsanız kesinlikle kullanmanızı önerebiliriz. Ayrıca bir web tasarım ajansı veya freelance olarak müşterilerinize hizmet veriyorsanız kesinlikle kullanmanız sizlere fayda sağlar. Tek tek web hosting almak yerine 1 adet reseller hosting hesabı satın alarak maliyet açısından da avantajlı duruma geçersiniz.

Mutlu Ekip, Mutlu Müşteriler

Hizmetimizden ve desteğimizden mutlu olan, sektöründe ve piyasada lider bir çok müşterimizin yorumunu yan taraftan görebilirsiniz.