VDS Sanal Sunucu

VMWare alt yapısı ile güçlendirilmiş VDS sanal sunucularımızda %100 müşteri memnuniyetiyle ekonomik fiyatlarla sağlıyoruz.

%100 SSD Performans

Intel XEON E5-2697 V2 İşlemci Performansı
Paket Adı İşlemci RAM Disk Raid Trafik İP Adresi Fiyat                  
TR-1 1 Core E5 2 GB ECC RAM 30 GB SSD
1Gbps - Limitsiz 1 39,99 ₺ /ay
TR-2 2 Core E5 4 GB ECC RAM 50 GB SSD
1 Gbit/s Limitsiz 1 49,99 ₺ /ay
TR-3 4 Core E5 6GB ECC RAM 70 GB SSD
1Gbps - Limitsiz 1 79,99 ₺ /ay
TR-4 4 Core E5 8 GB ECC RAM 100 GB SSD
1 Gbit/s Limitsiz 1 89,99 ₺ /ay
TR-5 6 Core E5 12 GB ECC RAM 130 GB SSD
1 Gbit/s Limitsiz 1 119,99 ₺ /ay

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

%99.9 Erişim

Sitenizde, herhangi bir kesinti olması çok zor. Hatta hiç kesinti yaşamayacaksınız diyebiliriz.

7/24 Teknik Destek

Pek ihtiyacınız olmayacak, ama olursa diye 7 Gün 24 Saat size destek vermek için buradayız.

DDoS Koruması

Tüm paketlerimizin yanında ücretsiz DDoS Koruma, paketinize yüklü olarak gelmektedir.

On binlerin Tercihi

Bunun haricinde, bir çok özelliğimiz var. Bu yüzden; Onbinlerce kişinin tercihiyiz.

İşletim Sistemleri

Windows, Microsoft tarafından PC'ler için geliştirilen bir işletim sistemi. Windows işletim sisteminin kullanım oranı %50 den fazladır. Bu yüzden windows işletim sistemi ile ilgili bir çok çalışma yapılmaktadır. Gündelik hayatta kullandığımız bir çok elektronik alet Windows işletim sistemi ile çalışmaktadır ya da içerisinde bulunan yazılım Windows işletim sistemi kullanılarak yazılmıştır. Windows sürümleri kendi içlerinde kullanım amaçlarına göre ayrılmaktadır.

CentOS Red Hat firmasının dağıtımı olan Red Hat Enterprise Linux (RHEL) kaynak kodları üzerine kurulu ve bu dağıtım ile uyumlu bir linux dağıtımıdır. Bağımsız bir grup tarafından geliştirilen işletim sisteminin isminin açılımı The Community ENTerprise Operating System biçimindedir.

Debian, 1993 yılında başlatılmış, Dünya'nın çeşitli bölgelerindeki gönüllüler tarafından hazırlanan; GNU/Hurd, GNU/Linux gibi farklı çekirdek seçeneklerine dayalı tamamen özgür bir Linux dağıtımıdır. Bir çok yaızlım geliştiricisibu sebepten dolayı Debian işletim sistemini kullanmak istemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

VDS sunucu üzerinde işletim sistemi seçiminde herhangi bir şekilde kısıtlama yapılmamaktadır,Linux Centos,Debian,Ubuntu,Windows Server,FreeBSD işletim sistemlerini sorunsuz destekler,talebiniz olması durumunda istediğiniz işletim sistemi ücretsiz olarak kurulup kullanıma hazır hale getirilir.

Evet yükseltebilirsiniz. İstediğiniz zaman kaynağınız yetersiz gelirse müşteri paneli üzerinden ürün/hizmetler kısmından hizmetinizin yönet kısmında basarak panel üzerinden yükseltme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Saniyeler içerisinde VDS Sunucu kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz.

Elbette,farklı firmalar üzerinde yer alan VDS Sunucunuzun içerisindeki tüm verilerini ücretsiz olarak bizden alacağınız VDS Sunucunuzun içerisine titiz bir şekilde taşıyıp siteleriniz ve projelerinizin kaldığı yerden çalışmasını sağlayabiliriz.

Müşterilerimiz bizi seviyor

Hizmetimizden ve desteğimizden mutlu olan, sektöründe ve piyasada lider bir çok müşterimizin yorumunu aşağıda görebilirsiniz.

Görüşünü Bildir
Ekrem Coşkun Döner

Web sitemizdeki siparişleri kolayca alabilmek, müşterilerimizi uzun uzadıya yükleme süreleriyle bekletmemek için Hosting hizmetimizi Zip Yazılım'dan alıyoruz.

BTC Türk

Uİ/UX Frontend, Backend, Mobil uygulama Tasarım çalışmalarımızla ilgili olarak Zip Yazılım'dan hizmet ve destek almaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kale Kilit

Kale Kilit olarak, günde Yüzbinlerce tekil kullanıcıdan ziyaret alıyoruz. Bu ziyaret oranını karşılamak için sunucu hizmetini Zip Yazılım'dan alıyoruz.

Sipay

Türkiye'de faaliyet gösteren, lisanslı Elektronik Ödeme Kuruluşu Olarak SSL (Secure Sockets Layer) Sertifikamızı sürekli olarak Zip Yazılım'dan satın almaktayız.

Miui Türkiye

Xiaomi Resmi Fan Sayfası Miui 'ya hem Forum ziyareti, hem alışveriş amacıyla on binlerce ziyaretçi giriş yapıyor. Zip Yazılım VDS'leri ile ziyaretçileri hızlıca karşılıyoruz.

VDS Sunucu nedir?

En popüler bulut hizmeti tekliflerinden biri olan VDS, kullanıcılara web uygulamalarını geliştirmek, dağıtmak ve barındırmak için yönetilen ancak özel bir sunucu kiralama olanağı sağlar. ... Bir müşteriye vds sunucu sağlandıktan sonra, VDS diğer müşterilerle paylaşılmaz ve bu nedenle çoklu kiracılık sunmaz. VDS Sunucu, fiziksel bir sunucunun sanallaştırma yazılımları ile sanallaştırılıp bölünmesi sonrasında kullanıma sunulan bir nevi bir bilgisayardır. Kesintisiz bir şekilde 7/24 aktif olan vds sunucular sayesinde sitelerinizi, uygulamalarını veya veritabanlarınızı aktif bir şekilde tutabilirsiniz. VDS sunucularda bulunan yüksek teknolojili işlemci ve ssd disk sayesinde performans kaybı yaşamadan uygulamalarınızı çalıştırabilirsiniz.